Sigortacılık Hizmetleri

Hizmetler

 

KaskoJet ile yedek aracınız hazır…

 

Üstelik KaskoJet Servislerinde aracınız onarılırken, tamir süresi boyunca Size tahsis edilen yedek araç ile hayatınızı kesintisiz yaşamaya devam edersiniz. Size ve otomobilinize sağlanacak hizmetler hakkında bilgi ve hizmet talepleriniz için 7/24 hizmet alabileceğiniz 0212 705 55 55 numaralı Bilgi ve Destek Hattı’nı arayabilir veya acentenize danışabilirsiniz.

 

KaskoJet Servislerinde araç kullanım süreniz boyunca garantiniz var…

 

Üstelik KaskoJet Servislerinde yapılan onarımlarda araç maliki değişinceye dek yedek parça ve işçilik garantisi verilir.

 

KaskoJet Servisleri…

 

Poliçemizin teminat kapsamındaki tüm hasarlarınızı sadece KaskoJet Servislerimizde onartmalısınız. Size en yakın KaskoJet Servisini öğrenmek için 0212 705 55 55 numaralı Bilgi ve Destek Hattı’nı arayabilir, KaskoJet Servis Ağı sayfamızı ziyaret edebilir veya acentenize danışabilirsiniz. Bunun dışındaki servislerden alınacak hasar onarım hizmetlerinde ödenecek tazminat tutarı üzerinden (poliçede diğer muafiyet hükümleri varsa bunlar saklı kalmak şartıyla) %20 (yüzde yirmi) oranında tenzili muafiyet uygulanır.

 

KaskoJet üründe Oto Cam Hizmeti…

 

Poliçemizin teminat kapsamındaki tüm Cam Kırılması hasarlarınızı sadece Anlaşmalı Oto Cam Servislerinde onartmalısınız. Size en yakın Anlaşmalı Oto Cam Servisi’ni öğrenmek için 0212 705 55 55 numaralı Bilgi ve Destek Hattı’nı arayabilir veya acentenize danışabilirsiniz. Bunun dışındaki servislerden alınacak Cam Onarım hizmet tutarları üzerinden %15 (yüzde on beş) oranında tenzili muafiyet uygulanır.

 

Mini Onarım Hizmeti

 

Bu poliçenin geçerlilik süresi boyunca meydana gelebilecek aşağıda tanımlanan küçük çaplı hasarlar belirtilen ölçüsel ve adetsel limitler kapsamında bedelsiz olarak giderilir ve bu kapsamda aşağıdaki adresleri yer alan “Genel Servislerde yapılan onarımlarda hasarsızlık indirimini kaybolmaz.

Hizmet Tanımları:

  1. Boya Hasarlı Kaporta Göçük Düzeltme ( Yılda üç adet ile sınırlı ): Boyanın zarar gördüğü 15 cm çapa kadar ezik, vuruk ve çizikler.
  2. Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme (Yılda üç adet ile sınırlı): Boyanın zarar görmediği 7,50 cm çapına kadar kaporta göçükleri,
  3. Boya Tamiri / Mini Yama (Yılda üç adet ile sınırlı): 30 cm çapa kadar plastik tampon sıyrıkları, 30 cm’ye kadar çiziklerden kaynaklı kaporta sıyrıkları,

Ölçüsel limitler her bir hasar için ayrı değerlendirilir, adetsel limitler sadece ilgili hizmet tanımı (hasar nedeni) için geçerlidir.

Genel Servis Mini Hasar Hizmeti sadece aşağıdaki illerde verilmektedir. Bu hizmetlerden yararlanmak için aşağıda belirtilen numaraların aranarak RANDEVU alınması gerekmektedir.

*Yukarıda yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla yayınlanmış olup, KaskoJet Poliçesinin üzerinde yer alan bilgiler ile farklılık arz etmesi halinde Poliçe hükümleri geçerli olacaktır.

Eser Sigorta Acenteliklerimiz